КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС БЕНЗОПИЛИHusqvarna 120 Mark II
Husqvarna 120 Mark II- продуктивна бензопила побутового класу, призначена для середніх навантажень при обрізанні саду, заготівлі дров, столярних та теслярських роботах по будинку. Інструмент обладнаний бензиновим двигуном з потужністю 1,9 к.с., який здатний видати до 9000 об / хв. Пила комплектується шиною довжиною 35 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, який рухається зі швидкістю 16 м / с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції присутній автоматичне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині при роботі і захисний щиток Бензопила Husqvarna 120 Mark II поставляється в картонній упаковці з шиною 35 см і ланцюгом.| Загальні | |
| Вес | 4.85 кг |
| Уровень шума | 113 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Тип | Побутовий |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, ланцюг, набір ключів, пила, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Объем топливного бака | 0.3 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 38.2 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Количество оборотов | 9000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Свеча зажигания | Champion RCJ7Y |
| Мощность | 1400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.