КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС БЕНЗИНОВОЇ ПИЛИECHOCS-7310SX
ECHO CS-7310SX - бензопила професійного класу ECHO X-series, розроблена з нуля для промислового використання в лісовому господарстві. Кожен компонент і кожна функція були спеціально розроблені для створення інструменту, на який можна покластися день у день. ECHO CS-7310SX - надає справжню потужність і маневреність для професіоналів. Потужний двотактний двигун об'ємом 73,5 см³ розвиває величезний крутний момент і забезпечує виняткову продуктивність при валці дерев. Нещодавно розроблений очищувач повітря двигуна G-force значно знижує потребу в технічному обслуговуванні за рахунок захисту внутрішніх компонентів від пилу і сміття. При вазі всього 6,8 кг, ергономічній і міцній конструкції пила ідеально підходить для виконання найскладніших професійних робіт. Бензопила ECHO CS-7310SX поставляється з шиною довжиною 50 см, ланцюгом, свічним ключем і ключем Torx в картонній упаковці.| Загальні | |
| Вес | 6.8 кг |
| Тип запуска | декомпресор |
| Страна торговой марки | Японія |
| Размер шины | 50 см / 20 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | професійна |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ключ, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.36 л |
| Объем топливного бака | 0.8 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 73.5 см3 |
| Праймер | Немає |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Количество оборотов | 13000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 5.6 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Свеча зажигания | NGK BPMR8Y-5 |
| Система зажигания | CDI |
| Мощность | 4100 Вт |
| Расход топлива | 2.33 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.