GTM CN45D-CH - високопродуктивна бензопила напівпрофесійного класу, призначена для середніх навантажень під час обрізання саду, заготівлі дров, столярних і теслярських роботах в будинку. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном з потужністю 1,9 кВт (2,6 к.с.) з підвищеним крутним моментом і збільшеним ресурсом роботи. Як паливо використовується суміш бензину з моторним мастилом у пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл мастила).
Основні переваги бензопилиGTM CN45D-CH:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 7 кг |
| Страна торговой марки | Україна |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Тип | Ланцюгові пили, напівпрофесійна |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | ланцюг, набір аксесуарів, пила, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 45 см3 |
| Праймер | Так |
| Количество оборотов | 11000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.6 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.