КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС БЕНЗОПИЛИ AL-KOBKS 4540 I
AL-KO BKS 4540 I - продуктивна бензопила побутового класу, призначена для середніх навантажень при обрізанні саду, заготівлі дров, столярних та теслярських роботах по будинку. Інструмент обладнаний бензиновим двигуном з потужністю 2,31 к.с., який здатний видати до 11000 об / хв. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 0,325 дюйма, який рухається зі швидкістю 21 м / с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції присутній автоматичне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині при роботі і захисний щиток Бензопила AL-KO BKS 4540 I поставляється в картонній упаковці з шиною 40 см і ланцюгом| Загальні | |
| Вес | 6.1 кг |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Количество звеньев | 66 |
| Тип | напівпрофесійна |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, колба для суміші, набір ключів, пила |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.39 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 45 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Количество оборотов | 11000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.31 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1700 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.