VULKAN BV3002 - бензиновий інструмент побутового класу для косіння трави, заростей і кущів. Цю мотокосу обладнано бензиновим 2-тактним двигуном потужністю 3.13 к.с, який працює за найвищих навантажень. VULKAN BV3002 здатна працювати як зі звичайною косильною волосінню діаметром до 2.4 мм, так і з ножами для кущів діаметром до 255 мм.
Дана модифікація поставляється в розібраному вигляді: двигун коси і вал в окремих упаковках.
| Загальні | |
| Вес | 9.0 кг |
| Габариты | 1320x230x330 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 112 дБ |
| Страна торговой марки | Україна |
| Диаметр штанги | 26 мм |
| Оснащение | ніж + косильна головка |
| Тип | Мотокоса |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | Картонна упаковка, косильна головка, ніж |
| Обрати двигателя | 9000 об/хв |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тип ремня | наплічний |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Объем двигателя | 52 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 420 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.13 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2.3 кВт |
| Расход топлива | 0.63 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.