GTM CN650FAV -бензинова мотокоса (кущоріз) професійного класу, призначена для косіння трави, заростей і кущів діаметром до 25 мм на дачі, садовій ділянці або сільській місцевості. Коса оснащена 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 1.8 кВт (2.5 к. с.) з підвищеним крутним моментом. Як паливо використовується суміш бензину з мастилом у пропорції 40:1 (25 мл мастила на 1 л бензину).
| Загальні | |
| Вес | 8.5 кг |
| Габариты | 1400x350x350 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Страна торговой марки | Україна |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Оснащение | косильна головка, ніж, пиляльне полотно |
| Тип | Кущоріз |
| Форма ручки | U-подібна |
| Материал штанги | Алюміній |
| Комплектация | коса, косильна головка, ніж, пиляльне полотно |
| Объем топливного бака | 1.25 л |
| Тип ремня | ранцевий |
| Диаметр лески | 2.7 мм |
| Объем двигателя | 65 см3 |
| Питание | Бензин |
| Ширина захвата ножа | 255 мм |
| Ширина захвата лески | 460 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.5 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1.8 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.