Завдяки практичній подовжувальній вставці акумуляторний висоторіз PSW 18-20 ідеально підходить для догляду за високими деревами. Оптимізований кут леза 30° дає змогу зручно різати гілки на висоті до 4 метрів, поки ви перебуваєте в безпеці на землі. Простий натяг ланцюга й автоматичне змащування ланцюга полегшують роботу пристрою. Плечовий ремінь, що додається, полегшує використання пили для акумулятора, навіть під час тривалої роботи. Пристрій, лезо, ланцюг, захист леза, плечовий ремінь, шестигранний ключ для натягнення ланцюга і пляшка з мастилом входять до комплекту постачання. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.7 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 20 см / 8 дюйм |
| Количество звеньев | 33 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | аксесуари, Картонна упаковка, штанга |
| Объем бака для смазки цепи | 0.05 л |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 5.5 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.