Дуже потужний акумуляторний тример LTR 36-33 Battery оснащується крученою волосінню, що забезпечує акуратне скошування трави і автоматично подовжується для постійного збереження оптимальної робочої ширини. Плавне регулювання потужності дає змогу ефективно вирішувати з його допомогою різні завдання. Передбачено також регулювання робочого діаметра волосіні для більш зручного скошування трави в кутах і вузьких місцях. М'яке друге руків'я і плечовий ремінь зменшують навантаження на спину і забезпечують тривалу роботу без перевтоми, а відкидна скоба для захисту рослин запобігає випадковому пошкодженню квітів на клумбах або стовбурів дерев.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Оснащение | Волосінь + ніж |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | додаткова бічна рукоятка, плечовий ремінь, Шпуля з ліскою |
| Обрати двигателя | 7000 об/хв |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 330 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.