Тример для газону LTR 3-18 із двома акумуляторами є високоефективним та зручним рішенням для ідеального підстригання газонів та їхніх країв. Його потужний 36 В двигун, який живиться від двох 18 В літій-іонних батарей, забезпечує видатну продуктивність. Ергономічно спроектовані регульована рукоятка та телескопічний стрижень тримера гарантують зручність у використанні, а обертова ріжуча струна дозволяє точно підстригати траву, уникаючи пошкодження рослин і дерев завдяки складній огорожі. Цей бездротовий тример ефективно справляється з вузькими кутами та складнодоступними місцями у вашому саду. Змінний кут нахилу тримерної головки дозволяє досягти високих результатів навіть під перешкодами чи на схилах, а автоматичне регулювання довжини нитки забезпечує ідеальний зріз кожного разу.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.4 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Оснащение | Волосінь + ніж |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, додаткова бічна рукоятка, плечевой ремінь, Шпуля з ліскою |
| Обрати двигателя | 8000 об/хв |
| Диаметр лески | 2.0 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 300 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.