Акумуляторний тример LTR 18-30 Battery Set має воістину універсальні можливості. Використовувана в ньому кручена волосінь гарантує чистий зріз трави, в т. ч. в кутах та інших важкодоступних місцях садової ділянки, а її автоматичне подовження - постійну робочу ширину інструменту. Функція обробки крайок дає змогу акуратно скошувати газонну траву вздовж доріжок або терас. Для скошування трави під низькими перешкодами передбачена можливість легкого відхилення головки тримера. Відкидна скоба для захисту рослин запобігає випадковому пошкодженню квітів або стовбурів дерев. Телескопічна штанга тримера в поєднанні з регульованою за висотою другою рукояткою дає змогу виконувати роботи в зручній вертикальній позі. До комплекту постачання входять акумулятор і швидкозарядний пристрій.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.5 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | волосінь |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | акумулятор, додаткова бічна рукоятка, Зарядний пристрій, Шпуля з ліскою |
| Обрати двигателя | 7800 об/хв |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 300 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.