Акумуляторний тример LTR 18-25 Battery Set з крученою волосінню забезпечує точне й акуратне підрівнювання газонної трави. Надійний в експлуатації і малошумний, він відмінно справляється зі стрижкою трави в кутах, вузьких місцях і вздовж країв газонів, прилеглих до доріжок або терас. Автоматична система подачі волосіні підтримує стабільну робочу ширину, забезпечуючи безперебійну роботу. Легка вага і додаткова рукоятка роблять процес використання комфортним, знижуючи навантаження на руки. У комплект входять акумулятор і зарядний пристрій, що дає змогу одразу приступити до роботи без необхідності придбання додаткових аксесуарів.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 1.6 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | волосінь |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | акумулятор, додаткова бічна рукоятка, Зарядний пристрій, Шпуля з ліскою |
| Обрати двигателя | 9500 об/хв |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 250 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.