Акумуляторний тример LTR 18-25 з батарейним живленням - це безшумне і надійне обладнання. Його кручена лінія різання є особливо корисною функцією: вона не тільки гарантує точний зріз, а й легко досягає кожного куточка саду. Лінія регулюється автоматично, щоб забезпечити ідеальну довжину. Ба більше, функція обрізання крайок полегшує створення чистих, чітких країв уздовж доріжок і патіо. Акумуляторний тример надзвичайно легкий, а конструкція рукоятки двома руками робить його дуже зручним для зберігання та використання. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 1.6 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | Волосінь + ніж |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | додаткова бічна рукоятка, Шпуля з ліскою |
| Обрати двигателя | 9500 об/хв |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 260 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.