Інноваційний акумуляторний тример для видалення бур'янів WRE 18-55 робить можливим інноваційне та безпечне видалення бур'янів. У поєднанні з потужним двигуном і високою швидкістю обертання щітки, регульована щіткова головка з високоефективними нейлоновими щетинками дає змогу легко видаляти сухий мох і бур'яни з твердих поверхонь. При цьому нова система кріплення дає змогу легко і швидко замінювати зношені щетинки без застосування інструментів. Ергономічна конструкція тримера забезпечує зручну роботу у вертикальній позі без утомливих нахилів. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання апарата.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.8 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Оснащение | волосінь |
| Тип | Тример |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | гак, додаткова бічна рукоятка, штанга |
| Обрати двигателя | 2300 об/хв, 2800 об/хв |
| Диаметр лески | 5 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Ширина захвата лески | 180 мм |
| Состояние товара | Новий |
Нет отзывов о данном товаре.