Компактний ручний акумуляторний висоторіз Husqvarna Aspire PE5-P4A призначений для обрізки дерев, зрізання садового сміття і невеликих столярних робіт. Створена на основі нашого перевіреного досвіду роботи з бензопилами, ця універсальна міні-пила досить потужна, щоб легко зрізати гілки діаметром до 75 мм. Оснащена ланцюгом і шиною із заміною без використання інструментів, а також поліпшеною безпекою завдяки ручці з протиковзким покриттям і автоматичним відключенням, якщо залишити без нагляду. Завдяки своїй компактній і легкій конструкції її легко використовувати з телескопічною штангою (поставляється в комплекті), яка збільшує радіус дії до 3 метрів при обрізанні гілок. Зберігання стає більш зручним за допомогою гачка, що входить в комплект. Частина акумуляторної системи 18 В POWER FOR ALL.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.8 кг |
| Уровень шума | 74 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Длина устройства | 2.21 м |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 12.7 см / 5 дюйм |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип | Висоторіз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, коробка, ланцюг, Масло для змащення ланцюга (50 мл), поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, шина, штанга |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 1/4 |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Телескопическая ручка | так |
| Скорость цепи | 4.9 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.