Телескопічний акумуляторний висоторіз для професіоналів, із зоною доступом до 5 м і продуктивністю, що перевершує еквіваленти бензинового. Максимальна продуктивність і довговічність з низькою вагою, відмінною ергономікою і тихою роботою для використання в будь-якому місці в будь-який час доби.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 5.0 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 98 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Длина устройства | 4.02 м |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 25 см / 10 дюйм |
| Количество звеньев | 40 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.0 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип | Висоторіз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, коробка, ланцюг |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 1/4 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Телескопическая ручка | так |
| Скорость цепи | 20 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.