Цей ергономічний інструмент був ретельно спроектований компанією DEWALT з легким, добре збалансованим і міцним корпусом, що дає змогу легко маневрувати навіть за повністю висунутої довжини. Виготовлений із легкої алюмінієвої трубки і важить лише 4,5 кг, включно з акумулятором 5,0 Ач 18 В XR, новий висоторіз DEWALT Pole Saw сягає відстані 4,5 м, а нахилена голівка забезпечує більш контрольоване положення, особливо під час виконання складних робіт, як-от обрізання сучків або валяння дерев. Готовий прилад, акумулятори та зарядний пристрій продаються окремо.
Конструктивні особливості:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 4.0 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 91 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Длина устройства | 2.8 м |
| Страна торговой марки | США |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 20 см / 8 дюйм |
| Количество звеньев | 34 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип | Висоторіз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, коробка, ланцюг, Подовжувач |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Телескопическая ручка | так |
| Скорость цепи | 6.5 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.