Телескопічна рукоятка дозволяє обрізати велику зону, стоячи землі
Легка ергономічна конструкція зводить до мінімуму навантаження на руки та плечі
Захист наконечника та завзятий вимикач для покращення контролю при різанні та підрізуванні
Для безперервного різання без пошкодження гілок
Індикатор рівня масла та автоматичне змащення ланцюга для плавного ходу
Просте обрізання дерев з рівня землі без використання сходів. UniversalChainpole 18 легко ріже гілки в недоступних іншим чином місцях завдяки телескопічній рукоятці та поворотній головці. Прекрасно збалансована, легка та ергономічна конструкція зводить до мінімуму навантаження на руки та плечі, у той час як захист наконечника та завзятий вимикач забезпечують максимальний контроль за різкою та підрізкою. Автоматична мастила ланцюга та індикатор рівня масла гарантують безперебійну роботу інструменту та досягнення необхідних результатів. Використовуйте акумуляторну пилку Universal Chainpole 18 для безперервної обрізки без пошкодження дерев.
Проста обрізка гілок із положення стоячи на землі
Легко діставати до високих гілок і спрямовувати у кроні без використання сходів.
Оптимальне балансування підходить для роботи в будь-якому положенні без будь-якого навантаження на руки та плечі
| Загальні | |
| Вес | 3.6 кг |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 78 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Длина устройства | 2.6 м |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 20 см / 8 дюйм |
| Количество звеньев | 56 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип | Висоторіз |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт, Зарядний пристрій, коробка, ланцюг, мастило для ланцюгової пилки |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 1/4 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Телескопическая ручка | так |
| Скорость цепи | 4 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.