Коли живопліт тягнеться до неба, те саме має робити і садівник. Саме тоді вам стане в пригоді акумуляторний кущоріз PHG 18-45 з живленням від батареї - з радіусом дії до 4 метрів. Без потреби в драбині оператор може тримати спину прямо, обрізаючи кожну огорожу до ідеальної форми. Пристосування підмітально-прибиральної машини забезпечує те, що живці падають попереду, а не в живоплоті. Регульована головка тримера може бути нахилена до 115° для ергономічного поводження в будь-якому робочому положенні. Це також означає, що кущоріз можна рівномірно спрямовувати вздовж верхньої межі живоплоту під час різання. Плечовий ремінь розподіляє вагу найефективнішим способом, щоб запобігти болю в руках і плечах під час тривалої роботи. Передня частина алмазно-шліфованого леза має функцію розпилювання, тож навіть більш товсті гілки можна легко зрізати. Кущоріз для живоплоту також постачається із захисним щитком від леза, щоб запобігти випадковому пошкодженню підлоги або будівель чи самого леза. Завдяки вбудованій підвісній петлі для зберігання її можна повісити в гаражі або навісі, не займаючи занадто багато місця. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.2 кг |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | Картонна упаковка, набір аксесуарів, штанга |
| Длина лезвия | 45 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 18 мм |
Нет отзывов о данном товаре.