EGO POWER+ Z6 ZT4201E-L- потужний акумуляторний райдер з професійного сегмента обладнання ТМ EGO. Оснащується відразу 4 новітніми безщітковими двигунами, завдяки чому має потужність еквівалентну 22 к.с. Ширина захоплення деки становить 42" або 106,7 см. Площа косіння при використанні 4 акумуляторів EGO 56V ARC Lithium™ ємністю 10 А*год кожен складає 8000 кв.м, що значно перевершує найближчі аналоги. При використанні ж максимальних 6 акумуляторів площа вже складе 12000 кв.м. Висота косіння регулюється ступінчасто від 38 мм до 114 мм. Швидкість косіння залежно від густоти трави та регулюється автоматично. Швидкість руху райдера регулюється від 4,8 км/год до 12,8 км/год.
Райдер додатково обладнаний 5" LCD-дисплеєм, на якому відображається вся інформація про стан обладнання. Також є Bluetooth-модуль, що дозволяє підключати його до смартфону через фірмовий додаток.
В якості опції на райдер можна встановити травозбірник та ножі для косіння без мульчування
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: РАЙДЕР В ДАНІЙ МОДИФІКАЦІЇ НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ АКУМУЛЯТОРАМИ!
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 185 кг |
| Особенности | Bluetooth, нульовий радіус розвороту |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | сталь / пластик |
| Максимальная емкость аккумулятора | 72 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Размер рулевых колес | 11x4-5 дюйм |
| Макс. ширина захвата | 106.7 см |
| Тип | райдер |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Высота стрижки, min-max | 38 - 114 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Зарядний пристрій, набір для мульчування |
| Количество ножей | 2 |
| Площадь уборки | 8000 кв.м |
| Питание | Від акумулятора |
| Привод | задній |
| Мощность двигателя (л.с) | 22 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | пластиковий (опція) |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Ступени высоты кошения | 10 |
| Мульчирование | Є |
| Тип колес | пневматичні |
| Выброс травы | боковий |
| Индикатор заполнения | є |
| Максимальная скорость | 12.8 км/ч |
| Регулировка кресла | є |
| Время полной зарядки | до 210 |
| Размер задних колес | 18x8.5-8 дюйм |
| Регулировка скорости | Так |
| Скорость вращения ножей | 2400 - 3200 об/хв |
| Давление передних колес | 32 PSI / 2.2 бар |
| Давление задних колес | 7 PSI / 0.48 бар |
| Размеры | 190x110x100 см |
Нет отзывов о данном товаре.