Надзвичайно легкий і тихий акумуляторний кущоріз для зручного підстригання кущів і живоплотів
Чисте різання завдяки ножам, вирізаним лазером, з алмазним шліфуванням
Висока продуктивність різання завдяки спеціальним зубцям ножа у формі краплі: під час різання гілки не вислизають
Зручне керування обома руками завдяки довгому натискному перемикачу й розташованому всередині перемикачу дугової рукоятки
Високий рівень захисту користувача завдяки додатковому запобіжному вимикачу й системі моментальної зупинки ножа (за 0,08 секунди)
Зручна робота завдяки доброму балансу, ходу без вібрацій і рукоятці з м’якою накладкою
Система захисту від поштовхів захищає користувача й редуктор від віддачі під час роботи біля стін і підлоги
Ергономічне зберігання на стіні завдяки практичним вушкам для підвішування в футлярі для захисту ножа
Екологічний і тихий завдяки режиму роботи від акумулятора, який дозволяє використовувати прилад також у зонах, що потребують тиші
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
| Загальні | |
| Вес | 2.2 кг |
| Уровень шума | 89 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | Без акумуляторного блока, без зарядного пристрою, Футляр для захисту ножа |
| Длина лезвия | 55 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество оборотов | 2600 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 19 мм |
Нет отзывов о данном товаре.