Чудове рішення для ідеального різання: акумуляторний кущоріз Kärcher 36 V HGE 36-60 Battery. Завдяки дворівневому контролю швидкості, користувачі можуть обирати між максимальною швидкістю та максимальною потужністю, залежно від конкретного завдання, а функція пилки дає змогу зрізати більш товсті гілки. Додатковою перевагою є рукоятка, яку можна повертати на 180° в обидва боки, що запобігає стомленню рук і плечей. Інші практичні особливості: насадка для видалення зрізаного листя, яке в іншому разі впало б у огорожу або на землю. Лезо алмазної заточки на кущорізі забезпечує точні результати різання щоразу. Додатковий захист лез запобігає пошкодженню підлогових покриттів і розташованих поруч будівель, а також самого леза. Петля для зберігання на стіні, вбудована в захисний елемент на кінці ножа, дає змогу економити місце. Тример для живоплоту також оснащений антиблокувальною системою, тому ви можете працювати без перерв. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.3 кг |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Есть |
| Комплектация | Картонна упаковка, набір аксесуарів |
| Длина лезвия | 60 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 26 мм |
Нет отзывов о данном товаре.