Акумуляторний кущоріз HGE 18-50 Battery забезпечує максимально комфортну обрізку кущів і живоплотів. Для цього він оснащений ручкою, що повертається на 180°, що дає змогу без перевтоми виконувати роботи в різних положеннях (наприклад, виконувати вертикальну обрізку). При цьому насадка для видалення зрізаного листя, що встановлюється на інструмент і скидає обрізки на землю, унеможливлює забруднення ними крони чагарнику. Ніж кущоріза оснащений лезами алмазного заточування, що гарантують абсолютно чистий зріз. Захисний елемент на кінці ножа, забезпечений отвором для зручного підвішування інструменту на стіні, оберігає будови, підлогу і самі леза від пошкоджень. Ще однією особливістю акумуляторного кущоріза є функція пиляння, що дає змогу без проблем розрізати навіть доволі товсті сучки. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.9 кг |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | Картонна упаковка, набір аксесуарів |
| Длина лезвия | 50 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 22 мм |
Нет отзывов о данном товаре.