2-в-1: кущоріз для точного формування кущів і газонні ножиці для вирівнювання краю газону
Система Metabo Quick: швидка заміна без інструментів обох ножових насадок для виконання будь-яких робіт
Найкращі результати різання завдяки ножам, вирізаним лазером, з алмазним шліфуванням
Високий захист користувачів через запобіжний вимикач і моментальну зупинку ножів
Легка вага й максимально плавний рух для роботи без втоми й захисту здоров’я користувача
Вузька прогумована зона захвату дозволяє зручно й безпечно працювати кущовими/газонними ножицями
Стабільна телескопічна рукоятка для вирівнювання краю газону без шкоди для спини постачається як приладдя
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS:
| Загальні | |
| Вес | 1.2 кг |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | Без акумуляторного блока, без зарядного пристрою, Ніж для кущів, Ніж для трави, Футляр для зберігання |
| Длина лезвия | 11.5 см, 20 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Количество оборотов | 2300 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 8 мм |
Нет отзывов о данном товаре.