Погляд садівника буде захоплений чистими лініями і певними формами, які надають саду доглянутого вигляду. Адже під час скошування поруч із камінням, доріжками або внутрішнім двориком газонокосарка ніколи не зможе створити чистий, чіткий край. Потужні ножиці для трави та чагарнику GSH 18-20 з батарейним живленням вступають у свої права і показують свої переваги. Трав'яний ніж шириною 12 см обрізає краї газону з максимальною точністю. Плюс мала вага та потужна батарея роблять його ідеальним інструментом для роботи протягом тривалого часу без зупинки та з високою продуктивністю різання. І це ще не все, що він може зробити: він також може надати акуратну форму чагарників; за умови, що праве лезо прикріплено. Кущове лезо завдовжки 20 см, з подвійними ріжучими краями з алмазним шліфуванням, можна швидко закріпити за допомогою загвинчуваної системи без будь-яких інструментів. Після того, як ці нерівні краї газону і гіллясті гілки будуть зрізані, універсальний інструмент 2-в-1 можна повісити в сараї або гаражі за допомогою петлі, вбудованої в захисний кожух. Економія місця до його наступного використання. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 1.15 кг |
| Уровень шума | 82 дБ |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Регулировка ручки | Немає |
| Комплектация | Картонна упаковка, набір аксесуарів |
| Длина лезвия | 12 см, 20 см |
| Питание | Від акумулятора |
| Состояние товара | Новий |
| Шаг зубов | 10 мм |
Нет отзывов о данном товаре.