Навіть товсті гілки не є проблемою для ланцюгової пили CNS 36-35 Battery завдяки її видатній швидкості та оптимальній ширині різання. Система натягу ланцюга, яка не потребує інструментів, та автоматичне змащування ланцюга роблять роботу надзвичайно простою - як для професіоналів, так і для початківців. Гальмо ланцюгової пилки та система з двома перемикачами завжди забезпечують безпеку під час використання. До комплекту постачання входять: ланцюгова пила, шина, ланцюг, захисний чохол для шини та ланцюгове мастило. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.3 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 104 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Объем бака для смазки цепи | 0.19 л |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 21 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.