Завдяки невеликій вазі та ідеальній довжині леза акумуляторна ланцюгова пила CNS 18-30 Battery від Kärcher ідеально підходить для зручного та універсального використання при догляді за деревами. Видатна швидкість ланцюга робить процес різання швидким і легким. Система натягу ланцюга, для якої не потрібні інструменти та автоматичне змащення ланцюга, роблять пилу надзвичайно простою у використанні. Поєднання гальма ланцюгової пилки та двофакторного розблокування робить його особливо безпечним. Пристрій, шина, ланцюг, захисний чохол для шини та ланцюгове мастило входять до комплекту постачання. Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.4 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 101 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Количество звеньев | 45 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 10 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.