Якщо під час косіння доводиться долати невеликі підйоми, акумуляторна газонокосарка LMO 36-46 Battery значно полегшує роботу завдяки підключаємому приводу на заднє колесо. Для неї не становлять проблеми і стебла по краях газону – гребінки дозволяють акуратно скошувати їх. А для роботи в зручній вертикальній позі в конструкції LMO 36-46 Battery передбачено зміну кутового положення рукоятки. Ще однією перевагою є комбінація великої робочої ширини з великою місткістю травозбірника, що забезпечує швидке виконання робіт. Система косіння «2 в 1» дозволяє збирати зрізані кінці стебел в травозбірник або за допомогою мульчуючого комплекту, що додається до апарату, розподіляти зелену масу по газону в якості природного добрива. Інші особливості: 5-ступінчасте регулювання висоти зрізу, компактна складна конструкція, рукоятка зі спіненого полімерного матеріалу з вимикачами з обох боків для зручного управління, а також забезпечення безпеки для дітей за рахунок можливості експлуатації газонокосарки тільки з вставленим запобіжним ключем.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 18.4 кг |
| Габариты | 1452х483х978 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 46 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-70 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка, комплект для мульчирования, ніж, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 30 мин |
| Площадь уборки | 650 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.