Акумуляторна пила AL-KO CS 4235 поєднує в собі високу продуктивність на професійному рівні, великий радіус дії без мережевого підключення та відсутність викидів. Високоякісний ніж Oregon довжиною 35 см пропонує надзвичайну ріжучу здатність завдяки потужному ланцюгу 3/8". З ним Ви зможете спиляти товсті гілки, стовбури тощо. Завдяки відсутності вібрації, збалансованому електроприводу та ергономічному руків'ю зручно працювати в будь-якому положенні. Це надзвичайна перевага під час тривалої роботи. Акумуляторна пила дає більшу свободу рухів: з нею Ви не переріжете кабелів і Вам не доведеться їх потім розплутувати.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 3.6 кг |
| Класс | Побутовий |
| Уровень шума | 88 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
Нет отзывов о данном товаре.