Husqvarna T540i XP® - це високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила з акумулятором 36 В, еквівалентна потужності 40-кубової бензинової пили за умови використання нашої батареї великої ємності. Потужний двигун і шини від 14 до 16 дюймів роблять цю професійну пилу з акумуляторним живленням для роботи з невеликими і середніми деревами, де потрібні плавні та ефективні різи. Вбудоване під'єднання дає змогу легко відстежувати статистику використання, історію обслуговування та останнє відоме місцезнаходження в застосунку Husqvarna Fleet Services™.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 2.5 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 92 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 59 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 24 м/с |
| Мощность двигателя | 2.1 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.