Husqvarna 435i - це акумуляторна ланцюгова пила з високою продуктивністю різання завдяки оптимізованому крутному моменту, високій швидкості ланцюга та довговічному безщітковому двигуну. Це забезпечує універсальну ефективність для легких завдань землевласника, таких як звалювання невеликих дерев, розчищення, обрізка або розпил дров. Завдяки класифікації IPX4 електроніка захищена від погодних умов, тож ви можете виконувати роботу цілий рік, навіть під час дощу. Зручна клавіатура дозволяє швидко перевіряти стан батареї та індикацію помилок, а також запускати та зупиняти одним натисканням кнопки. Конструкція корпусу акумулятора дозволяє легко вийняти акумулятор, коли його потрібно зарядити, і зменшує ризик накопичення стружки та пилу у відсіку акумуляторному. Існує також режим savE™, який забезпечує максимальний час роботи та підходить для завдань, які не потребують повної потужності. А коли інші види садових завдань вимагають уваги, акумулятор 36 В можна використовувати для кількох інших інструментів Husqvarna. Опціонально оснащується безінструментальним натягувачем ланцюга.
Конструктивні особливості:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 2.8 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 90 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.18 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 21 м/с |
| Мощность двигателя | 1.8 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.