Husqvarna 225i - це акумуляторна ланцюгова пила, яка забезпечує високу продуктивність різання з меншим шумом порівняно з бензиновим двигуном, без прямих викидів CO₂. Чудово підходить для швидкої та легкої обрізки, валки невеликих дерев і дров у вашому саду. Легка, вузька і добре збалансована, ця акумуляторна пила дуже проста в запуску і використанні, виготовлена з високоякісним дизайном, продуктивністю різання і довговічністю. Пила оснащена оновленим цифровим інтерфейсом користувача, інерційним гальмом ланцюга і натягуванням ланцюга без додаткового ручного інструменту.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
Поставляється в картонній коробці
| Загальні | |
| Вес | 3.1 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 89 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 4 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 12 м/с |
| Мощность двигателя | 0.8 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.