EGO CSX5000 – це акумуляторна пила EGO, розроблена для професійного використання у важких умовах, комерційна конструкція ланцюгової пили має точно спроектований корпус із стійкого до ультрафіолетового випромінювання композитного матеріалу та захист від атмосферних впливів за стандартом IPX5 для додаткового захисту в суворих умовах експлуатації. 20-дюймова шина та ланцюг супер-зуб зі швидкістю до 30 м/с призначені для цілоденної роботи з валки дерев та розпилювання пнів і великих гілок. Цифровий дисплей з підсвічуванням забезпечує контроль над вибором трьох швидкостей і світлодіодним робочим світлом, а також відображає стан перевантаження, індикатор низького рівня масла і контроль потоку масла, запобіжне гальмо та багато іншого..
Зверніть увагу: ланцюговапила EGO CSX5000поставляється в картонній коробці без акумуляторів та зарядного пристрою.
Рекомендується використання із акумуляторами 7.5 та 10 А*год. Акумулятори ємністю 2.5, 4.5, 5 і 6 А*год сумісні, але не забезпечать оптимальну продуктивність та час роботи.Основні переваги EGO CSX5000:
Комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 4.3 кг |
| Габариты | 950x230x280 мм |
| Класс | Професійний |
| Особенности | Bluetooth, Екран, збільшена швидкість ланцюга |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 89 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 50 см / 20 дюйм |
| Количество звеньев | 78 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 10 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 30 м/с |
| Количество резов на 7.5 | 110 |
Нет отзывов о данном товаре.