EGO CS2000E – це акумуляторна пила EGO з найвищими технічними характеристиками для напівпрофесійного використання і новою конфігурацією для поліпшення балансу і керованості.Її 20-дюймова шина та ланцюг призначені для спилювання великих гілок, пнів і високих дерев, а високоефективний безщітковий двигун забезпечує швидкість ланцюга до 25 м/с для чистого та ефективного різання.
Має новий інноваційний дисплей, на якому відображається рівень заряду акумулятора та налаштування швидкості.
Зверніть увагу: ланцюговапила EGO CS2000Eпоставляється в картонній коробці без акумуляторів та зарядного пристрою.
Рекомендується використання із акумуляторами 6 А*год та 7.5 А*год. Акумулятори ємністю 2.5, 4 та 5 А*год сумісні, але не забезпечать оптимальну продуктивність та час роботи.Основні переваги EGO CS2000E:
Комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 3.9 кг |
| Габариты | 950x230x280 мм |
| Класс | Напівпрофесійний |
| Особенности | Bluetooth, Екран, збільшена швидкість ланцюга |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 89 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 50 см / 20 дюйм |
| Количество звеньев | 69 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 7.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 25 м/с |
| Количество резов на 7.5 | 165 |
Нет отзывов о данном товаре.