EGO CS1200E - компактна електропила професійного класу, що має потужність бензинової ланцюгової пили об'ємом 30 куб. см, але при цьому має компактну і легку конструкцію, не створює шуму, не виділяє вихлопних газів і не вимагає складного налаштування. Її високоефективний безщітковий двигун забезпечує швидкість ланцюга до 20 м/с, що дозволяє виконувати швидкі і чисті пропили. Компактна ланцюгова пила важить всього 3,5 кг з встановленою батареєю EGO 56V 2,5Ah ARC Lithium™, що знижує втомлюваність і робить її ідеальною для легких робіт з видалення чагарнику, обрізки гілок і т. д. Ця компактна бездротова ланцюгова пила забезпечує до 130 пропилів бруса 10x10 см за одну зарядку за допомогою батареї 2,5Ah. Пила оснащена 12-дюймовою шиною і ланцюгом з автоматичним змащенням. Конструкція з класом захисту IPX4 забезпечує додаткову міцність в несприятливих погодних умовах.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту!
Основні переваги EGO CS1200E:
Комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 1.9 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 89 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.15 л |
| Тормоз цепи | механічне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 1/4 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 20 м/с |
| Количество резов на 2.5 | 130 |
Нет отзывов о данном товаре.