AL-KO CSM 1815 - компактна одноручна акумуляторна пила для роботи в саду, дачній ділянці або під час будівництва. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від 1 акумулятора з напругою 18 В. Пила комплектується шиною OREGON завдовжки 7" і ланцюгом із кроком 0.3 дюйма.
Основні переваги AL-KO CSM 1815:
Стандартна комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 1.6 кг |
| Класс | Побутовий |
| Особенности | 2 режима работи |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 78 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | є |
| Страна торговой марки | Китай |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 18 см / 7 дюйм |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | акумулятор, Зарядний пристрій, Кейс, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.03 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 7 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.