Акумуляторна пила AL-KO CS 4030 поєднує в собі високу продуктивність на професійному рівні, великий радіус дії без мережевого підключення і відсутність викидів. Високоякісний ніж Oregon довжиною 30 см пропонує надзвичайну ріжучу здатність завдяки потужному ланцюгу 3/8". З ним Ви зможете спиляти товсті гілки, стовбури тощо. Завдяки відсутності вібрації, збалансованому електроприводу та ергономічній рукоятці зручно працювати в будь-якому положенні. Це надзвичайна перевага при тривалій роботі. Акумуляторна пила дає велику свободу рухів: з нею Ви не переріжете кабелів і Вам не доведеться їх потім розплутувати.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Зарядний пристрій
| Загальні | |
| Вес | 5.81 кг |
| Класс | Побутовий |
| Уровень шума | 88 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Количество звеньев | 45 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Акумулятор 1 шт, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.18 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
Нет отзывов о данном товаре.