Основні переваги AL-KO Combi Care 36 E Comfort:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС АЕРАТОРАAL-KO Combi Care 36 E Comfort
AL-KO Combi Care 36 E Comfort - продуктивний аератор-скарифікатор, призначений для догляду за грунтом і газоном. Він обладнаний електричним двигуном з потужністю 1500 Вт, який приводить в рух вал шириною 36 м. Площа обробки досягає 800 кв.м. Аератор відноситься до обладнання для побутового використання. Присутня можливість швидкої заміни вала без додаткових інструментів. Висота обробки має 5 рівнів, між якими можна перемикатися за допомогою однієї кнопки. Аератор-скарифікатор AL-KO Combi Care 36 E Comfort поставляється в картонній упаковці з валом для обробки грунту і валом для газону.| Загальні | |
| Вес | 15 кг |
| Регулировка глубины | 5 ступенів |
| Макс. ширина захвата | 36 см |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Вал разрыхлителя | Зубці, Ножи |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.