AL-KO Combi Care 36.8 E - це зручний, простий у використанні мережевий аератор для газонів і садів невеликих розмірів. Міцна полімерна дека і потужний електричний двигун забезпечують високу надійність при тривалій роботі. Дана модифікація має в якості робочого інструменту встановлений вал зі сталевими ножами.
| Загальні | |
| Вес | 12 кг |
| Регулировка глубины | 5 ступенів |
| Макс. ширина захвата | 36 см |
| Объем резервуара | 50.0 л |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Вал разрыхлителя | Ножи |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1300 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.